1 Milyon Canlı Para'da sözlük yazarları yarıştı

Beğeniyle seyredilen yarışma programı 1 milyon canlı para‘da bu hafta çarşamba günkü programda Ekşi Sözlük yazarı iki kız yarıştı. 30 yaşlarındaki ikili sözlüğün de tanınan simalarındandı. İlk 4 soruyu kayıpsız geçen ve 1 milyon lira ile 5. soruya gelen ikili “Türkiye’de 2006 yılında en çok izlenen film hangisidir?” sorusunda 825 bin lirayı Gora yanıtına 175 bin lirayı Kurtlar Vadisi Irak yanıtına koydu ancak doğru cevap KV Irak olduğu için 825 bin liralık büyük bir kayıp yaşadılar. 1 Milyon Canlı Para‘nın son sorularında da başarılı olamayan ikili yarışmadan eli boş ayrıldı. Show Tv’de artık pazartesileri olmayacak ve haftada 4 gün yayınlanacak Canlı Para saat 20:00’de başlıyor ancak karşısında birçok iddialı dizinin olduğunu da düşünürsek reyting açısından işi hiç de kolay değil. Bir milyon canlı para sizin desteklerinizle umuyoruz ki iyi bir orana ulaşacak.

Gelelim Bir Milyon Canlı Para‘ya başvuru olayına…
1 milyon canlı para başvuru detayları için önerdiğimiz site http://www.1milyoncanlipara.com olacak. Bu sitede
sadece başvuru formunu değil, Bir Milyon Canlı Para ile ilgili birçok haberi, anketi ve videoyu bulabilirsiniz. Bir Milyon Canlı Para‘yı oyuncu Engin Altan Düzyatan sunuyor ve iyi de başarıyor. Sakın kaçırmayın!

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı