Aklımın odaları projeyle doldu taştı.

Her zaman ki gibi projeler geziyor beynimde. Uğraşıyor didiniyorum ama uzunca bir süre alacağa benziyorlar. Evde birde tadilat nedeni ile bir durgunluk var. Bu banada yansıyor haliyle. Ustalarla uğraşıyorum, evdeki diğer sorunlarla uğraşıyorum. Biraz kirlendi ev. Akşamları temizlik yapıyoruz ailecek bol bol. Abimde yurtdışından temelli döndü. Onunda koşuşturması var. Buraya uyum sağlaması için odasını düzenliyoruz. Çalışma odamız aynı oda oldu mecburen.

Başka başka sorunlarda ardı ardına geliyor. Siteye bakamıyorum. Aklımda güzel fikirler var. Zaman zaman paylaşıcam hepsini. Hatta yapmak isteyipte zaman yetmeyen projelerimide size anlatabilirim. Bari birileri yapsında heba olmasın fikirler.

Bu arada php eğitiminde ilerleme mevcut. Zamanla projelerde göreceksiniz seviyeyi. Şu aralar tek sorunum tasarımlarda yaratıcılık. Biraz ilham alıcı geziler yapmalıyım nette. İnsan bir yerde tıkanıp kalıyor. Neyse ben ufaktan yatayım. Yarın yine uzun ve yorucu bir gün olacak.

Siz aldırmayın hayata. O akıp gider. Önemli olan o akıntının neresinde ve nasıl olduğunuzdur. Başınız dik ve önünüzü görüyorsanız bırakın aksın akabildiği kadar hızlı. Yok göremiyorsanız hemen bir dal bulun ve tutunun. Mazallah şelaleye denk gelebilirsiniz.

Saygı ve sevgi ile.

Sagodan Aklımın Odaları şarkısıda armağan olsun benden Sago severlere.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
  1. masa tenisi
    15 Eylül 2011 at 20:53

    en kısa sürede zaman bulursun umarım