Android uygulamaları mı arıyorsunuz?

Google’ın işletim sistemi Android bomba gibi geliyor. Özellikle son aylarda yaptığı atakla Symbian, Windows Mobile gibi işletim sistemlerini geride bırakan Android‘in 5 yıl içinde yüzmilyonlarca telefon kullanıcısına ulaşacağı söyleniyor ki pek de haksız bir düşünce değil. Android gerçekten de kusursuz bir yazılım. Zaten arkasında da Google gibi bir dünya devi var. Facebook, Hürriyet, Garanti Bankası, Ntvmsnbc gibi birçok firma çoktan Android uygulamalarını geliştirdiler zira bu piyasada en baştan yer almak kendilerine uzun vadede büyük artı sağlayacak. Maçkolik’in uygulaması da yakında gelecek deniyor. Android market kavramı da son yıllarda popüler oldu. Android markette android işletim sistemi için geliştirilen uygulamalar, programlar, oyunlar satılıyor. Başka marketlerden ücretsiz olarak bulmak da mümkün.

Google Android‘in popülerliğiyle birlikte android telefonlar da piyasa çıkmaya başladı. HTC, Samsung’un ardından birçok marka Android uygulamalarına yöneldi. Android telefonlar hakkında ayrıntılı incelemeler için http://www.androidturkey.org sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili sitede ayrıca güncel programlar, uygulamalar ve Android SDK işletim sistemi dünyasından son haberler yer alıyor. Herkese hoşça vakit geçirmesini dileriz.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı