Araba kiralama şirketi İle bunları konuşun

oto kiralama

oto kiralama

Şehirlerarası ya da ülkeler arası seyahatlerinizi uçak ile yapıyorsanız ve uçağa binmeden ya da uçaktan indikten sonra kiralık otomobil ile karayolu ulaşım ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler var. Bazı rent a car şirketleri havalimanlarında kiraladığınız otomobillerin havaalanı vergilerini ya da ek ücretlerini öderken, bazıları bunu müşteriye ödetiyor. Siz de havaalanı için otomobil kiralama kararı aldıysanız, araba kiralama şirketiyle bu ayrıntıyı konuşun ve aldığınız ortak kararı sözleşmeye eklettirin.Oto Kiralama

Eğer havaalanı vergisi ödemek istemiyorsanız, kiralık otoyu havaalanına getirtmek yerine siz rent a car şirketine giderek aracı teslim alın ya da aracı havaalanı dışında bir yere bırakmalarını söyleyin. Araç kiralama kararı aldıysanız ve daha önce çalıştığınız şirketten memnun iseniz yine onunla yola devam edin. Özellikle kaza ve arıza durumunda rent a car şirketinin kalitesi çok önemli. Kaza veya arıza sorunuyla karşılaştığınızda araç kiralama şirketinin sorunlu arabayı servise çekip derhal size yeni bir otomobil tahsis etmesi gerekiyor. Oto Kiralama * Araç Kiralama

İlk kez çalışacağınız bir araba kiralama şirketi ise bu ayrıntıyı mutlaka konuşun. Fiyat konusunda son derece ekonomik koşullar sunan bir şirkete gittiyseniz, yol bakım hizmeti konusunda neler yaptıklarını iyice soruşturun. Zira kiralık araba yolda arızalandığında, çıkan masrafı siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız aracın sahibi olan şirketin çalışma saatlerini de iyice öğrenin. Zira bazı şirketler 7 gün 24 saat hizmet vermezler. Bu durum hem istediğiniz saatte aracı almanıza engel olur, hem de arıza ya da kaza durumunda muhatap bulamazsınız.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
  1. Para Kazan
    24 Ekim 2010 at 22:46

    Yazın çok hoşuma gitti.Ancak bu tarif ettiğin rent a car şirketleri Türkiyede Yok denecek kadar az.Büyük şehirlerde bu tarz,kaliteli şirketlere ancak rastlıyabiliriz.Bunun dışında araba kiralama şirketlerinden ,araç kiralarken sözleşmeyi dikkatlice okumanızı öneririm.

  2. Emrah Öztürk
    24 Ekim 2010 at 23:14

    İster büyük şehir olsun ister küçük. İmzaladığınız her belgeyi mutlaka iyice okuyun. Sonra o ufacık belgeler başınıza ne dertler açababilir bilemezsiniz. Bizzat tecrübe edenlerdenim bende.