Bir Milyon Canlı Para'da bu hafta neler oldu?

Show Tv‘den sezonun en iddialı yarışma programı geç de olsa geldi: Bir milyon canlı para. Canlı Para’da bu hafta
genellikle hüzün vardı. İlk 2 haftada 500 bin lira dağıttıktan sonra bu hafta pek para dağıtılmadı ya da yarışmacılar kazanamadı desek daha doğru olur. Eskiden sorular çok kolayken artık zor ve genel kültür sorularına ağırlık verilmiş durumda Bir Milyon Canlı Para‘da ve bu da yarışmacıların final sorusunu görmesini oldukça zorlaştırıyor. Yine de Yaklaşık 150 bin lira para dağıtıldı bu hafta da. İnternet üzerinde küçük bir araştırma yaptığımızdaysa birçok kişinin başvuru yaptığını ama aranmadığını, Bir Milyon Canlı para‘da yapımcıların arkadaşlarını yarıştırdıklarını belirtensaçma iddialar görüyoruz ve bunlara prim vermemek gerekiyor zira başvuran onbinlerce insan var, herkes tabi ki çağırılmayacaktır.

Bir milyon canlı para başvuru konusunda da birkaç sözümüz var. Canlipara.com adresli resmi site çoğu zaman yoğunluktan çöküyor ve başvuru yapmak isteyenler başvurularını sağlıklı bir şekilde yapamıyor. Bu kişilere http://www.birmilyoncanlipara.net adresli alternatif siteyi öneriyoruz. Bu sitede 1 Milyon Canlı Para ile ilgili başvuru formunun yanısıra yorumlarınızı, düşüncelerinizi paylaşabilir, anketlere katılıp sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Unutmayın, Canlı Para cumartesi, pazar, pazartesi hariç her gün saat 20:00’de Show Tv ekranlarında…

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı