Boyun Ağrıları ve Dermomed

Dermomed

Dermomed

Boyun ağrıları bel ağrıları kadar sık görülmemekle birlikte, her yaş grubunda karşılaşılabilen, yaşam kalitesini düşürüp iş gücü kaybına neden olabilen önemli bir sorundur.Boyun ağrısı nedenleri 3 temel grupta incelenebilir:

▪Kas iskelet sistemi kaynaklı mekanik nedenler Boyun dışı bölgelerin hastalıklarının neden olduğu ağrının boyun bölgesinde hissedilmesi (yansıyan ağrı)
▪Boyun bölgesini tutan yangısal, enfeksiyöz ve tümöral hastalıklar. orjin krembıktım tozuağrı kremi
▪Akut boyun ağrısının en sık nedenleri: Boyun fıtığına bağlı ağrı atakları
Miyofasyal ağrı sendromu Boyun bölgesindeki yumuşak dokuların zorlanması (Servikal strain)

▪Kronik boyun ağrısının en sık nedenleri: Boyun kireçlenmesi ve sık görülen bazı iltihaplı romatizmal ağrılar (Ankilozan Spondilit, Romatoid artrit) gibi rahatsızlıklarda Dermomed Krem son derece etkili ve tedavi edicidir.Dermomed tamamen doğal ve zararsızdır.Hemen bir Dermomed sipariş edin acılara veda edin…

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı