Ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırmanın direk yollarından biride Arama Motoru Optimizasyonudur. Sitelerinizin Google başta olmak üzere tüm arama motorlarından ziyaretçi çekmesi hedeflenerek, sektörünüz ile ilgili aramalarda çıkmanızı hedeflemekteyiz. Çalışmalarımızdan sağlıklı sonuçlar alabilmek için riskli teknikler yerine sağlamcı teknikler uygulayarak asla işimizi şansa bırakmıyoruz.

 • Web Tasarım / Yazılım

Arama motorları ve tarayıcılar için tüm standartlara uygun, hızlı ve görsel olarak eşsiz tasarımlarımız, ihtiyaçlarınıza yönelik size özel geliştirilen yazılımlarımız ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermeyi hedefliyoruz. Profesyonel yazılım ekibim sayesinde projeleriniz artık bir hayal olmaktan çıkıyor. Ekibim tarafından geliştirilen yazılımlara ürünler sayfası altından ulaşabilirsiniz. (CSS+ASP/PHP)

 • İnternet Danışmanlığı

Google Adwords, Facebook ve diğer platformlarda işletmenize uygun reklam seçenekleri ile, hizmet ve ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırmanız konusunda size profesyonel danışmanlık sağlıyorum. Paket içeriği: İnternette marka yönetimi, performans yönetimi, reklam yönetimi, arama motoru optimizasyonu ve içerik yönetimi olarak geniş çapta belirlenmiştir.

Arama motorlarından isminizi, markanızı veya ürününüzü aradığınızda çıkan olumsuz yorumlar içeren sitelerden şikayet ediyor, bu yorumları kaldıramıyor musunuz? Online İtibar Yönetimi ile tüm bu sıkıntılarınız çözümü bir telefon kadar uzak. Türkiye’de ilk kez bu hizmeti veren biri olarak referanslarımı tarafınıza iletebilirim.

Yorum ( 2 )
 1. Herşey dahil fiyatlara aldanmayın. | SEO Danışmanı
  14 Eylül 2010 at 22:38

  […] Çözümler […]

 2. Kısaca Emrah Öztürk | SEO Danışmanı
  22 Eylül 2010 at 14:30

  […] Çözümler […]

Bir cevap bırakın