En modern dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileriÜlkemizde her geçen gün gelişmekte olan mobilya ve dekorasyon sektöründe yeni firmaların da kurulmasıyla rekabet iyice ortaya çıkmaya başladı. Koçtaş, İkea, Praktiker gibi büyük yapı marketlerini bir kenarda tutarsak İstikbal Mobilya, Bellona gibi mobilya firmaları cirosunu her geçen sene arttırıyor. Sattığı mobilyaların yanında dekorasyon önerileri hizmeti de sunarak müşterinin ilgisini çeken İkea’da ise sürekli düzenlenen indirim günleri yine müşteri çekme yolunda büyük bir adım. Örneğin İkea’da çarşamba indirimi adı altındaki kampanyada çarşamba günleri İkea yapı marketinden birçok ürünü 1 liraya satın alabilirsiniz. Bunun yanısıra normalde 799 liraya satılan Hopen dolap takımı mart ayı boyunca 599 liraya alıcı bulacak. Bu gibi kampanyaları takip için internet de zorunlu olarak kullanılması gereken bir mecra haline dönüşmüş durumda. Mobilya modelleri ve mobilya fiyatları sunan siteleri bulmak çok da zor değil. Zaten az sonra sizlere mobilya ve dekorasyon alanından güzel bir site paylaşacağız. Bu sitede ofis mobilyalarından tutun da yatak odası mobilyalarına, salon takımlarına, oturma grupları modelleri ve oturma grupları fiyatlarına kadar birçok bilgiye sahip olabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Koçtaş ürünlerinden bahsedelim biraz da. Her ne kadar İkea kadar popüler olmasalar da Koçtaş Türk sermayeli en büyük yapı market olarak dikkat çekiyor. Koçtaş banyo modelleri hakkında ayrıntılı bilgi için sizlere http://www.dekorasyon.in sitesini öneriyoruz. Sitenin en büyük artısı diğer insanların ürünler hakkındaki yorumlarını oylayabilmeniz ve kendi yorumlarınızla diğer insanları yönlendirebiliyor olmanız. İndirim günlerini ve mobilya kampanyalarını sakın ama sakın kaçırmayın. Herkese iyi alışverişler!

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı