En şık oturma grupları modelleri

oturma grupları

2010’u geride bıraktığımız şu günlerde birçok insan evini yenilemeye başladı bile. Zira İkea ve Koçtaş başta olmak üzere birçok mobilya yapı marketi yeni yıla indirimli fiyatlarla ve özel kampanyalarla girdi. Örneğin İkea’da normalde 450 lira olan Extorp koltuk takımı Ocak ayında 350 lira. Bunun gibi oturma gruplarında ve salon takımlarında daha birçok kampanya sizleri bekliyor. Oturma grupları modelleri ve oturma grupları fiyatları hakkında araştırma yapmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

İkea ve Koçtaş’ın yanısıra Bellona ve İstikbal Mobilya‘da da yatak odaları ve mutfak gereçlerinde büyük indirim var. Genç odası ve bebek odası içinse Doğtaş Mobilya’yı tavsiye ediyoruz. Bellona koltuk takımları hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.oturmagruplarimodelleri.net sitesinde ufak bir gezinti yapabilirsiniz. Bu sitede ayrıca karşılaştırmalı mobilya fiyat listelerini, dekorasyon dünyasından en son haberleri, ev ve ofis
dekorasyonu için ipuçlarını ve mutfak dekorasyon hakkında can alıcı detaylar bulabilirsiniz.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı