Facebook 2011 ilk çeyrek istatistikleri

facebook

Facebook istatistiklerini paylaşan socialbakers.com 2011 yılına ait ilk çeyrek istatistiklerini de yayınladı. Facebook oldukça hızlı bir ivme ile büyüyor. Bu ivmenin sonu yok gibi sanki. SMO uzmanları da bu ivmeden nemalanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sosyal medya öyle etkili hale geldi ki artık, sosyal medya yönetimi ile ilgili firmalar kurulup oldukça iyi işler çıkarmaya başladılar. Bu bağlamda Color Ventures olarak bizde pek çok firmaya destek vermekteyiz. Sosyal medya çok ayrı bir mecra. Bu mecra da yer alabilmek için oldukça kurnaz olmanız gerekmektedir.

Facebook, Twitter’a göre daha komplike bir sistem. Bu yüzden çok daha fazla şeyi keşfedebiliyorsunuz ve bunları lehinize çevirerek iyi sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Basit olan bir şey ne kadar keşfedilebilir ki ?

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı