Fiyatlari modelleri fiyatlarimodelleri.com

Fiyatlari modelleri fiyatlarimodelleri.com
İnternette arama yaptığınız zaman ürünlerin fiyatları hakkında yeterince bilgi alamazsınız.Çünkü bulaşık makinası , cep telefonu veya yatak odası takımlarının fiyatlarını tüm sitelerde bulabilirsiniz.Ancak hesaplaması yapılan ürünlerin fiyatlarını bu sitelerde bulamazsınız.İşte biz fiyatlarimodelleri.com sitesini kurarak sizlere internette direk olarak fiyatlarını bulamıyacağınız pimapen fiyatları ve panjur fiyatları gibi inşaat sektöründe yer alan cam balkon fiyatları , çelik kapı fiyatları , duşakabin fiyatları ve küpeşte fiyatları gibi bir çok ürünün nasıl hesaplanacağı hakkında bilgi veriyor.
Örnek olarak cam balkon fiyatlarının nasıl hesaplanacağı hakkında siteden sizlere kısa bir özet alayım

Cam balkon fiyatları hesaplanırken öncelikle balkonun yüksekliği ve genişliğini ölçüp çarparız.Ve böylece metrekaresini buluruz.Çıkan m2 ile birim fiyatı çarpılarak cam balkon fiyatlarını buluruz.

Sitede buna benzer bir çok makale bulursunuz.Ve özellikle fiyatlarimodelleri.com sitesine girip ürünlerin modellerini bulabilirsiniz.Site sahibine mail atarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı