Google Anahtar Kelime Sonuç Monitörü

Farklı kelimelerde farklı farklı bir sürü siteniz var ve bunlara tek tek bakmak eminim baya zamanınızı alıyordur. Bunu kolaylaştıran web araçlarıda yok değil ancak onlarda da tek tek siteleri ve kelimeleri yazarak zaman kaybı oluyor.

Bu dertten müzdarip olan bir programcı grubu oturup ücretsiz bir program yazmış. Sitelerinizi ve sonuçuna bakmak istediğiniz anahtar kelimelerinizi yazıyorsunuz size sonuçları gösteriyor. Üstelik 50 farklı ülkenin google sonuçlarını görebiliyorsunuz tek tıkla. Yani google.com.tr ya da google.co.uk ta kacıncı sırada diye çok rahat bir şekilde bakabiliyorsunuz. Sonuçlardaki değişimleri haftalık veya anlık olarak size sunuyor veritabanı sayesinde.

Dediğim gibi yapmanız gereken tek şey tüm sitelerinizi ve anahtar kelimelerinizi programa eklemek. Daha sonuçları sorgularken çayınızı yudumlayabilirsiniz çok rahat.

Programı indirmek için buraya tıklayın.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
  1. Muhammed
    28 Haziran 2010 at 14:25

    Eline sağlık hemen indirdim,umarım işimi görür..

  2. Özge
    28 Haziran 2010 at 14:48

    Bir kere kullanmıştım Emrah bey ancak birkaç hata ile karşılaşmıştım :S