Halı yıkama tesislerinde Bakteriler de ölüyor

"

Halı yıkama

Astım gibi alerjik hastalıklara neden olan kirli halılar, zamanı geldiğinde iyice temizlenmek zorundadır. Özellikle yaşlıların ve çocukların bulunduğu ortamlardaki kirli Halılar, eve sıcaklık ve güzel bir dekor değil hastalık saçar. Halılar her üzerlerine gezildiğinde kir ve tozlarının diplerine itilmesiyle adeta bir mikrop yuvasına dönüşür. Siz de halılarınızdaki bu mikroplardan kurtulmak istiyorsanız, ürünlerinizi güvenilir bir halı yıkama tesisine emanet edin. İster silin, ister kendiniz yıkayın. Ne yaparsanız yapın evde halılarınıza yapacağınız temizlik asla yüzde 100 temizlik olmaz. halı yıkama

Halılarınızın üstü temiz gibi gözükse de alt tarafı olduğu gibi kir, toz ve bakterileri barındırmaya devam eder. Halı yıkama tesislerine gönderilen halılar, burada gelişmiş makinelerde yıkanır. Kaliteli halı şampuanları ile yıkanan halılar ayrıca bakterilerden arınması için antibakteriyel şampuanlarla temizlenir. Mükemmel yıkanan halılar yine aynı tesislerde son derece güzlü sıkma makinelerinde sudan arındırılır. Halının tamamen kuruması için de özel odalarda yüksek sıcaklığa maruz bırakılır. Halılar, halı yıkama tesislerinde iyice kuruduktan sonra yepyeni ve tertemiz bir görünüme kavuşur. Evinizde elinizle ya da halı yıkama makineleri ile derinlemesine temizlik yapmanız mümkün değil. Bu nedenle en doğrusu halılarınızı, tecrübeli bir halı yıkama fabrikasına vermektir. Halılarınızın çok sık kirlendiğini düşünüyorsanız, yılda iki kez yıkamanız öneriliyor.

Oturma Odanız için bir Halı Seçerken Neleri Dikkate Almalısınız

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı