İmdadımıza koşan oyunlar

araba oyunlarıİnternet başında bazen oldukça fazla zaman geçiriyoruz hepimiz. Sıkıldığımız zamanlarda da herkes farklı bir uğraş buluyor. Benim genelde bu konuda oyunlar imdadıma yetişiyor. Farklı bir konuda farklı bir uğraş olduğu için zihnimi epey dağıtıyor. İnternette flash oyun oynama keyfini sadece çocuklar yaşayacak diye bir konu yok. Biz webmasterlarda bu keyfi yaşayabiliriz.

Benim en çok ilgimi çeken oyunlar, araba oyunları ve motor oyunları oluyor genelde. Adrenalini seven biri olarak motor tutkum çevrem tarafından epeyce iyi biliniyor. Hız yapmayı ve yarış sporlarınıda oldukça seviyorum. Evime yakın bir yarış pistininde olması bu dürtüleri ateşliyor tabi. İnternet üzerinden kıssadan hisse oynadığım oyunlar arasında genelde bunlar var. Tabi bazı oyunlarda var ki inada bindiriyor işi saatlerce uğraştırıyor :) oyunlar.gen.tr bu anlamda ziyaretçilerine doyurucu bir keyif veriyor. Tavsiye ederim.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı