İmleme Siteleri – Do follow

sosyal imlemeBildiğiniz gibi sosyal imleme siteleri ile hızlı ve doğal backlink alabiliyoruz. Birçok yerli-yabancı sosyal imleme sitesi mevcut. Tüm bunların içinde no follow olan imleme siteleri genelde ziyaretçi çekmek için kullanılıyor. Bu imleme sitelerinin bazılarıda do follow. Pek çok büyük imleme sitesi aslında do follow.

İmleme siteleri sayesinde sitelerimizin alt sayfalarına backlink alabiliyoruz. Bu sayede altsayfalarımızda sıralamalarda hızlıca yükseliyor. Unutmayın TrustRank ‘ı yüksek olan sitelerin Pagerank değeri almamış sayfalarından dahi aldığınız backlinkler oldukça faydalı siteleriniz için. Biliyorsunuz ki TrustRank ‘ı yüksek olan siteler Google’ın gözünde güvenilir ve değerli sitelerdir. Ayrıca sosyal imleme siteleri biliyorsunuz ki sürekli güncel sitelerdir. Bu yüzden dediğim gibi bu sitelerden alacağınız backlinkler oldukça değerli.

Do follow imleme siteleri

http://yoosubmit.com/
http://pillar2post.info/
http://www.bookmark24.eu/
http://www.180blognetwork.com/
http://zobbed.com/
http://www.dizzed.com/
http://yomash.com/
http://www.bestofindya.com/news/
http://www.agroots.com/
http://www.ziki.com.au/
http://www.gozoof.com/
http://coolsearchinfo.com/
http://www.ciudadlaberinto.info/
http://www.folkd.com/
http://spurl.net/
http://www.kwoff.com/
http://www.mylinkvault.com/
http://tagza.com/
http://www.plime.com/
http://www.mysitevote.com/

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı