İnternetime Dokunma İzmir Yürüyüşü

İnternetime Dokunma

İnternetime Dokunma

Haftalardan medyayı meşgul eden ve gerçekten bir saçmalık olduğunu düşündüğümüz 22 Ağustos‘ta çıkması beklenen herkesin bildiği adı Sansür Yasası olan İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar’ı nı istemiyoruz ve bunu protesto etmek için 15 Mayıs Pazar günü İzmir Alsancak Sevinç Pastanesi önünde toplandık.. Sadece İzmir’de binlerce fotoğraf ve video çekildi ve binlerce insan sokaklara döküldü. İstanbul etkinliği ile ilgili pek çok haber yapılmış. Ancak yeterli değil diye düşünüyorum bizim tepkimizi göstermek için.

İzmir etkinliği için 500 kişi diye rakamlar belirtilmiş pek çok kaynakta ancak Kıbrıs Şehitleri Cad. boydan boya doluydu. Binlerce kişi vardı. İstanbul kadar katılım olması imkansız olsa bile en azından 3 bin kişi vardı. İnci sözlük, ekşi sözlük, izmir blog yazarları ve daha pek çok grup destek için oradaydı. Aşağıdaki fotoğraftan azda olsa bir görüntü alabilirsiniz. Öncesi ve sonrasını siz düşünün.

internetime dokunma izmir

Yürüyüşten bir kesit ve basın açıklaması.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
  1. ucuz parfüm
    16 Mayıs 2011 at 13:24

    basında fazla yer verilmedi blogunuzdan gördüm istanbul dışında başka bir ilde yürüyüş olduğunu …