İzmirde Personel Taşımacılığı diyince…

Bilir Turizm

Bilir Turizm

1984 yılında kurulan ve bu zamana kadar faliyetlerini sürdürmüş olan Bilir Turizm, Dünya çapında devleşmiş pek çok firmaya personel taşımacılığı konusunda hizmet vermiş, kendi kategorisinde devleşmiş bir firmadır. 1984 yılından bu yana özellikle İzmir’de faliyetlerini sürdüren firma, edindiği referansları ile oldukça köklü bir geçmişe ve güçlü bir yapıya sahip olduğunu kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma ekibini bu doğrultuda eğitmiş veya müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personel ile çalışmıştır her zaman.

Bilir Turizm, içinde MOPAK, EFES PİLSEN, COCA COLA gibi devlerin yer aldığı pek çok firmaya verdiği hizmetler sonrası ödüllere layık görülmüştür. Personel taşımacılığı yanında acenta ve araç kiralama gibi hizmetlerde veren Bilir Turizm, kendi kategorisinde üst sıralarda yer alan yerli yabancı pek çok firmaya hizmet vermiştir. Hakkımızda sayfasını inceleyerek kurucularının ilkelerini ve kurulma amacını öğrenebilirsiniz.

Bilir Turizm, turizm faliyetleri içerisinde günlük tekne turları, kültür gezileri, otellere düzenlenen haftasonu turları ilede oldukça başarı elde etmiş. Sürekli bir müşteri ağına sahip olmuştur. Yılbaşı ve bayram gibi Türkiye çapında tatil ilan edilen zamanlarda müşterilerini gerçekten dinlendirebilecek ve eğlendirebilecek yerleri, mekanları titizlikle seçerek en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi başarmıştır. İnternet üzerinde turlarından memnun kalan müşterileri tarafından paylaşılan bazı ilanları aşağıda yer almaktadır.

Çeşme tekne turu

Ayvalık Tekne turu

Bilir Turizm, sürekli büyümekte olan bir firma. Bu yüzden zaman zaman Bilir Turizm ailesine katılacak yeni kişiler aranmakta. Bunun için sitelerinin İnsan Kaynakları sayfasından zaman zaman duyuru yapacaklar ve başvuruları yine aynı sayfadan alacaklar. Kişiler birebir olarakta başvuru yapabilecek. İletişim sayfasından adres, telefon ve e-mail gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı