Koç-Koç uyumluluğu

Koç ve Koç biraraya geldiğinde ateşler biraraya gelir. Enerji dalgaları yakar ve coşku onların dünyalarını ele geçirir.Ama çok güçlü enerjiler bazen karşı karşıya gelir.

Koç insanları kökleşmiş fikirlere sahiplerdir ve çok inatçıdırlar. Koçun zodyak’taki amacı hayatın gücünü ve enerjiyi temsil etmektir. Bir koç için en önemli kelime “ben”dir.Bu yüzden iki koç insanının kombinasyonu açıkçası belalı bir aşka dönüşebilir.Astroloji | Burçlar | Tarot

Eğer her biriniz karşınızdaki kişinin inatçılığını ve tek bir kişinin her zaman haklı olduğu durumu aşabilirlerse ve eğer gereksiz güç savaşı yapmaktan vazgeçebilirseniz aktif, yaratıcı ve güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Eğer incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler yüzünden kapışmazsanız ve birbirinizin fikirlerine saygı duyarsanız ve eğer enerjinizi dışarıya başkalarına doğru yönlendirmeyi başarabilirseniz çok heyecanlı bir ilişkiye hazır olun.

Koç-İkizler Uyumluluğu

Koç ve İkizler. Ateş ve su.İkizleri bulmak çok üzün sürdü mü? Onun gitmesine izin vermemelisiniz çünkü o sizin kaderiniz.İkizler insanları diğer insanlarla paylaşabilecek yeterli alımlılığa sahiptirler. Öyle büyüleyicilerdir ki hipnotize olabilirsiniz. İkiniz de heyecan dolu bir hayatı seversiniz, ve ikinizde çabuk sıkılırsınız. İkinizde başkalarını kıskandıracak becerilere sahipsiniz ve ikinizde çok çeviksiniz. Siz Koç ve ikizler ikiniz içinde iletişim çok önemli. Siz her zaman çok sayıda arkadaşa sahip olacaksınız, pek çok aktivite de yer alacaksınız ve sonsuza kadar yorulmak bilmeden heyecanlı bir hayat yaşayacaksınız.  Ateşli felsefe tartışmalarından ayrıntılı düzenleme planlaması yapmaya kadar herşeyi birlikte yapacaksınız. Siz mükemmel bir çiftsiniz. Birbirinizi daha iyi tamamlayamazsınız.

SPONSOR: Online izle

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı