KPSS ve TUS Ertelendi

Kasım 2009’dan beri hazırlandığım KPSS ertelendi. Bunun yanında 18-19 Eylül tarihlerinde yapılacak olan TUS sınavıda ertelendi.  Resmi açıklamayı yarın ÖSYM yapacakmış. Son yaşanan kopya skandalından sonra depoda duran soru kitapçıklarını sanırım imha edip yeni sorular hazırlayacaklar. Tabi bunların basım işlemleri içinde belli bir zaman gerekiyor. 26 Eylül tarihine kadar tüm bunları yetiştiremeyecekler büyük olasılık. Soruların değişeceğine dair bir açıklama henüz gelmedi ama eğitim camiasından bu yönde tahminler hergün duyuluyor.

Sınava hazırlananlar için aslında bir nevi güzel haber. Hazırlanmaları için daha çok zaman olacak şimdi. Bir yandan da riskli bir haber. Çünkü sorular belki daha zor olabilir ya da daha kolay. Buda puanlamayı etkileyecektir. Umarım kötü sonuçlar doğurmaz bizim için bu erteleme haberi.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı