Kurumsal WordPress Teması

Kurumsal WordPress Temasından Önizleme

Kurumsal WordPress Temasından Önizleme

WordPress siteler kullanarak kurumsal müşterilerine hizmet veren arkadaşlarımızda var. WordPress kullanılabilirliği ve Google dostu olması ile tanınmasıda bunun başlıca nedenlerinden biri. Ayrıca düzenlenmesi de oldukça basit. Kurumsal müşterilerinize site yaparken nasıl bir tema kullanacağınızı şaşırıyorsanız bu tema tam size göre. Basit bir sayfa gibi görünüyor ancak arkasında WordPress altyapısı mevcut.

Kurumsal WordPress temasını önizlemek için buraya indirmek içinde buraya tıklayın.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 3 )
 1. Denizhan
  17 Aralık 2009 at 15:41

  Gerçekten çok sade ve güzel, kişisel sitelerede uyarlanabilir aslında :)

 2. joyologo design 2.0
  10 Ocak 2010 at 18:10

  güzel paylaşım için teşekkürler. ben de müşterilerime kurumsal wordpress temaları tasarlıyorum ve bunlara özellikler ekliyorum SEO, sayfa navigasyonu, slideshow vs. gibi. çalışmalarım ve portfolyolarıma bakmak isterseniz http://www.joyologo.com adresimi inceleyebilirsiniz. saygılarımla..

 3. ÖmerFaruk
  03 Haziran 2011 at 14:27

  Başka Kurumsal Tema Örnekleri Varmıdır Acaba Elinizde ?