Oyunculuk ajansları hakkında

Günümüzde çok söylenen bir soru vardır; “Bu devirde ya topçu olacaksın ya popçu”. Ancak artık bu soru cümlesine oyunculuğun da eklenmesi gerekiyor. Tabi tiyatro oyunculuğundan bahsetmiyoruz. Dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğundan kazanılan paralar akıl uçuklatıyor. Oyunculuk ajansları aracılığıyla başvurulan dizilerden birkaç örnek vermek gerekirse… Kenan İmirzalıoğlu söylentilere göre Ezel dizisinden bölüm başına 50 bin lira alıyor. Yani ayda 200 bin lira. Hadi bu uç bir örnekti. Küçük Sırlar’da oynayan Sinem Kobal’a gelelim. Sinem Kobal bölüm başı 18 bin lira alıyor yani ayda 72 bin lira. Ne yapıyor da çuvalla parayı götürüyor diyeceksiniz ancak bunun cevabını biz de bilmiyoruz. Reytinglere baktığımızda fazla da izlenmeyen bir dizi ancak biraz ünlü olunca herhangi bir diziden böyle büyük paralar kazanmak mümkün. Dizi ajansları başvuru sayfası için az sonra size bilgi vereceğiz.

Bugünlerde ekranlarda en çok izlenen diziler pazartesi günleri Arka Sokaklar ve Ezel, salı günleri Öyle Bir Geçer Zaman Ki, çarşamba günleri Muhteşem Yüzyıl, perşembe günleri Kurtlar Vadisi Pusu ve cumartesi günleri Yahşi Cazibe. Yahşi Cazibe oyuncuları için ilgili linke tıklayabilirsiniz. Dizilere ve filmlere oyunculuk başvurusunda bulunmak istiyorsanız http://www.dizioyunculugu.com sitesini öneriyoruz.
Bol şans!

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
  1. oyun oyna
    26 Şubat 2011 at 16:35

    dizi oyuncuları geçektende haketiklerinden fazla kazanıyorlar zor olan kısım ünlü bir oyuncu olmak gerisi kolay :)