Profesyonel iPhone ve iPad uygulama geliştirme

ipad iphone

Verdiği hizmet ile ilgili olarak iPad veya iPhone uygulama geliştirici bulmak zor olabiliyor.

Türkiye’de IOS işletim sistemleri için geliştirilen uygulamaların bazıları yurtdışı kaynaklı şirketler tarafından yapılıyor. Türkiye’de de bu konu da yetkin şirketler tabiki var. Ancak bu şirketlerden alınan hizmetlerin bedellerini çok iyi biliyorum. Bu konuda ekibime kattığım yeni bir arkadaş sayesinde müşterilerime iPhone ve iPad uygulaması hizmeti de veriyorum artık.

iPhone ve iPad Uygulamaları temel anlamda ikiye ayrılıyor.

 1. İşlevsel Uygulamalar
 2. Tanıtım Uygulamaları

Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfasından tarafıma ulaşınız. Amatör ruhlu dinamik ve tecrübeli bir ekip ile projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız.

Anahtar kelimeler: iPad Uygulama Geliştirme, iPhone Uygulama Geliştirme, Profesyonel iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
 1. Aykut
  21 Aralık 2010 at 13:00

  Bu konuda yazınız için teşekkürler. Hotfile’dan kitap paylaşmanızla ilgili yorum yapmak ayrı bir konu tabii. :-) iphone/ipad uygulamalar alanında yapılan çalışmalar artıyor. Bu alanda çalışma yapanları tanımak ve birlikte çalışmaktan memnun olurum. Bu konuda başka yazılarınızı görmeyi dilerim.
  ( iphone/ipad ile para kazanmak:http://iphonepara.com )

 2. Emrah Öztürk
  22 Aralık 2010 at 17:38

  Özellikle iPad ile ilgili bir platform projem var. Ücretsiz olarak pek çok hizmetin yer alacağı ve geliştiricilerinde yararlanabileceği ve bilgi paylaşımı yapabileceğini hedeflediğim bir proje bu. Bu tarz hizmetlerin ücretsiz olmasını savunan biriyim. Ülkemiz bu konuda yetersiz. Bu yüzden yeterlilik seviyesine ücretsiz paylaşım ve desteklerle geleceğimizi düşünüyorum.

  http://www.tabletpc.gen.tr adresi üzerinde projeme start vermeyi düşünüyorum. Diğer tüm tablet bilgisayarla ile ilgili paylaşımlarda yine bu platform üzerinde olacak. İnşallah ona da kısa zaman içerinde vakit ayırabileceğim (: