Rapidshare bekleme süresini kaldırın

Başlık oldukça dikkat çekici sanırım değil mi ? Ama bu gerçek. Üstelik Google Chrome ile. Chrome’a eklenti desteği gelmesi ile birlikte geliştiriciler ilk olarak ücretsiz dosya indirenlerin çokca canını sıkan Rapidshare hatalarına bir çözüm aramışlar. Bekleme süresini ortadan kaldıran bir eklenti yapmışlar. Bence çokta güzel yapmışlar. Belirtmeliyim ki eklenti, eş zamanlı indirmeye ve diğer özelliklerdeki sınırları ortadan kaldırmıyor. Eklentinin adı; Rapidshare Countdown Remove.

Rapid hızlı indirme


Kısaca artık RapidShare bekleme süresini kaldırın. Sinirlerinizde yıpranmasın :)

Rapidshare Countdown Remover eklentisi

Eklentiye ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 4 )
 1. verdiğin linkde varmı eklenti
  23 Şubat 2010 at 20:51

  sağdan soldan kopyalarken bide çalışıp çalışmadığını kontrol etsek varnalı

 2. Emrah Öztürk
  24 Şubat 2010 at 18:36

  Bilip bilmeden konuşmasanda, eklentiler ile ilgili sayfayı kontrol etsen daha mantıklı olmaz mı kim olduğu belli olmayan arkadaşım. Google Chrome ile ilgili eklenti sayfasını Chrome sayfasına yönlendiriyor şuan. Bu yüzden eklentiye erişemiyorsunuz. Ayrıca linki Türk bir kaynaktan aldım doğrudur ancak alternatif olarak verilen linkte çalışmıyor.

 3. Faruk
  24 Eylül 2010 at 16:12

  Bu eklentiyi yükledim.Fakat hala süre doluyor.Sanırım ben yanlış birşeyler yaptım :)

 4. Cepmaster
  06 Kasım 2010 at 10:33

  Bılgıler ıcın tşk edıyorum herzaman takıbımdesın tşkler