Rent a Car sektörü

Bir süredir farklı çalışmalara yönelmiştim. Ayrıca sosyal hayatımda yaşadığım bazı olumsuzluklar son bir haftadır aklımı meşgul ediyordu. Bu yüzden yöneldiğim çalışmalar ile ilgilenemedim. Şimdi yaşadığım olumsuzluklardan sıyrılıp tekrar işe kendimi vermem gerektiğini düşünüyorum.

Size bu makalemde Rent a Car sektörü ile ilgili bazı detayları anlatmak istiyorum.

Rent a car sektörü ile Bilir Group ile yaptığım ortak çalışmalar sayesinde tanışarak haşır neşir oldum diyebilirim. Bilir Group taşımacılık sektöründen, acenta hizmetine kadar pek çok farklı alanda işler yapıyor. Bunlardan biride  rent a car hizmeti.

İzmir rent a car hizmeti için çok uygun bir şehir gerçekten. Google da aradığınızda pek çok alternatif yer alıyor bu hizmeti veren. Ancak güvenilir ve sizi yarı yolda bırakmayacak hizmet almak gerçekten zor bu zamanda.

Google da rent a car hizmeti ile ilgili arama yapmak için kullanabileceğiniz bazı anahtar kelimeler şunlar:

izmir rent a car

izmir araç kiralama

izmir oto kiralama

izmir ucuz rent a car

Dediğim gibi bu hizmeti veren pek çok firma var ancak kaliteli yapan elle sayılacak kadar az.

Rent a car hizmeti alırken kiraladığınız aracın yaşına, kilometresine ve diğer detaylarını çok iyi incelemeniz gerekmektedir. Aracın tüm bakımları rent a car hizmetini veren kurum tarafından karşılanır.
Kurumsal  araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler için ise çok uygun fırsatlar mevcut gerçekten.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
  1. Oto kiralama
    25 Ocak 2010 at 18:31

    Merhaba Ankarada Oto Kiralama Hizmetinden Yararlanmak İsteyen Müşterilerimizi Bekleriz. .

  2. İzmir Rent A Car
    14 Ekim 2010 at 20:36

    Biz bu işi kaliteli olarak yapan elle sayılacak kadar az olan firmalardan bir tanesiyiz.