Yeni Teknoloji Blogu – yeniyazi.com

İnternette dolaşırken bazı siteleri görüyorum. İçeriklerini ve izledikleri stratejiyi beğeniyorum. Özellikle teknoloji içerikli siteleri çok geziyorum. İçlerinden bazıları pek özgün yazılar yayınlamasada bazılar varki gerçekten içerik için uğraşıyorlar. Bugün girdiğim birkaç site de özgün yazıları ile dikkatimi çekti. Sanırım bir grup arkadaş ilgileniyor sitelerle. Eğer tek kişi ilgileniyorsa bilemiyorum nasıl bir sabır var (:

içerik girme işini oldum olası pek sevmem. Ben SEO Danışmanı olarak çalışmadan önce kendi sitelerim ile nasıl ilgileniyormuşum hayret ediyorum açıkcası. Farklı kategorilerde onlarca sitem vardı. Hepsi ile bıkmadan usanmadan ilgilenirdim. SEO, içerik, düzenleme, yazılım konularında tek başıma uğraşırdım her zaman. Neyse konu bu değil (:

Bugün dolaştığım sitelerden biride yeniyazi.com. Site yeni olmasına rağmen oldukça ilgilenildiği belli. Site wordpress tabanlı, ancak özgün içeriğe önem veriyor. İçerisinde pek çok konu var. Sinema, oyun, webmaster, dizi, spor vs.  Genel blog tatında. Sahibine web hayatında başarılar dilerim.

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı