Yeni Webmaster Araçınız Wmaraci.com

wmaraci

Bir webmaster olarak gördüğüm andan itibaren kullanmaya başladığım ve sık kullanılanlara eklediğim bir site wmaraci.com Webmasterların ihtiyaçı olan pek çok servisi mevcut. Günlük ortalama 500 sorgu yapılan wmaraci.com tam bir webmaster aracı. İnternet üzerinde yer alan özellikle yerli webmaster araçları içerisinde en kullanışlısı diyebilirim.

Sade ve hoş tasarımı ile göz dolduran wmaraci.com özellikleri ile de webmaster alemine en iyi hizmeti sunmayı hedeflediğini belli ediyor. İçerisinde bir webmasterın ihtiyaç duyabileceği her servis neredeyse mevcut. Yeni nesilin bu konuda şanslı olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Ben bu işlere girdiğimde Türkiye’de ya da Türkçe bir webmaster aracı yoktu. İngilizcede de her şeyi iyi derecede anlayamıyordum. Belki bundandır bilinmez İngilizce kelime dağarcığım iyidir. Ancak sizin işkence çekmenize gerek yok. Türkiye’de son yıllarda pek çok webmasterlara yönelik siteler açılmaktadır. Kaynak ve araç sıkıntısı çekmeyeceğinize eminim. Wmaraci.com da bunlardan biri oldu. Kısa zamanda pek çok kitleye ulaşmayı başaran site oldukça iyi istatistiklere sahip.

wmaraci

wmaracı.com içerisinde bulunan servisler ise şöyle:

 1. Whois
 2. Google Sıra Bulucu
 3. Sunucu Tarama
 4. Çoklu Pagerank Sorgulama
 5. Gelecek Pagerank Tahmini
 6. Google Datacenter PR Sorgulama
 7. Google Ban Kontrolü
 8. Website Parasal Değeriniz
 9. Kırık Link Kontrolü
 10. MD5 Şifre Oluşturma
 11. Ping Test
 12. IP Whois Sorgulama
 13. HTML Kodlarını Şifreleme
 14. Website HTTP Bilgisi
 15. Link Çıkartıcı
 16. Meta-Tag Gösterici
 17. Meta-Tag Oluşturucu
 18. Tarayıcı Detayları

2006 yılından bu yana SEO üzerine araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Pek çok yerli ve yabancı projede SEO Manager ünvanı ile görev almıştır. Türkiye'deki birçok farklı sektördeki lider markaya SEO Danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye çapında tanınan Color Ventures markası altında yer alan içerik odaklı projeleri bulunmaktadır. Kurduğu Vevona İnteraktif Ajansı ile şirketlere SEO, SEM, sosyal medya, mobil uygulama ve web tasarım hizmetleri vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar kapalı